Caramelo Dog: Lucky Run Free Social Tournament by Evoplay

Sidewinder DoubleMax

Βαθμολογίες χρηστών: 8.0/10 (1 Βαθμολογίες)

Προμηθευτής:Reflex Gaming
RTP 🔗: 95.5% Ευρή του RTP!
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Νίκη: x5000.00
Betways: 20
Κυκλοφορία: 2023-12-27 [ i ]
SlotRank: 14279
Όλες οι ιδιότητες >

GR
Ελλάδα. Τα καζίνο, στα οποία μπορείτε να παίξετε στο Sidewinder DoubleMax

Σαρώσαμε 148 καλύτερα διαδικτυακά καζίνο στο Ελλάδα και βρήκαμε Sidewinder DoubleMax σε 49 από αυτά. Στην παρακάτω λίστα, θα βρείτε τα καζίνο που διαθέτουν τον κουλοχέρη Sidewinder DoubleMax και δέχονται παίκτες από Ελλάδα.

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Νέα καζίνο

GG.Bet GR

Up to $4500 + 275 FS

Συνέχισε να παίζεις GG.Bet?

Λάβετε μπόνους

Kinbet Casino GR

Μέχρι και €3000 + 350 FS + 1 Bonus Crab

Συνέχισε να παίζεις Kinbet Casino?

Λάβετε μπόνους

Wildzy GR

Μέχρι και €10000

Συνέχισε να παίζεις Wildzy?

Λάβετε μπόνους

WildRobin Casino GR

100% μέχρι και €500 + 200 FS + 1 Bonus Crab

Συνέχισε να παίζεις WildRobin Casino?

Λάβετε μπόνους

Merlin Casino GR

Up to $800 + 300 FS

Συνέχισε να παίζεις Merlin Casino?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 49

Φόρτωσε περισσότερα

Sidewinder DoubleMax ριτική παιχνιδιού

Συλλογή βίντεο και εικόνων

Οθόνη1. Sidewinder DoubleMax Κουλοχέρης
Οθόνη1
Οθόνη2. Sidewinder DoubleMax Κουλοχέρης
Οθόνη2
Οθόνη3. Sidewinder DoubleMax Κουλοχέρης
Οθόνη3
Οθόνη4. Sidewinder DoubleMax Κουλοχέρης
Οθόνη4
Οθόνη5. Sidewinder DoubleMax Κουλοχέρης
Οθόνη5
Οθόνη6. Sidewinder DoubleMax Κουλοχέρης
Οθόνη6
Οθόνη7. Sidewinder DoubleMax Κουλοχέρης
Οθόνη7
Οθόνη8. Sidewinder DoubleMax Κουλοχέρης
Οθόνη8
Οθόνη9. Sidewinder DoubleMax Κουλοχέρης
Οθόνη9

Φόρτωση όλων

Σχόλια (0)

Δεν υπάρχουν σχόλια μέχρι τώρα, υποβάλετε τη φόρμα για να γράψετε το πρώτο!

Sidewinder DoubleMax
έχει τα εύρη RTP!

ΛΙΣΤΑ ΕΛΕΓΧΟΥ

Χώρες που Σαρώθηκαν

Ελλάδα

Ελλάδα. Sidewinder DoubleMax διαθέσιμο σε 49 από 148 σαρωμένα καζίνο. Συνολικά, έχουμε σαρώσει καζίνο σε 109 διαφορετικές αγορές. Το Sidewinder DoubleMax είναι διαθέσιμο σε 64 χώρες. Οι αγορές με την υψηλότερη ποσότητα των καζίνο είναι: CA, FI, NZ, NO

Χώρα Σαρωμένο [i] Με το Παιχνίδι [i] Στο λόμπι [i] SlotRank [i] Δράση
Καναδάς CA 473 80 0 11886 Κοιτάξτε Δεδομένα
Φινλανδία FI 330 73 0 8434 Κοιτάξτε Δεδομένα
Νέα Ζηλανδία NZ 293 64 0 11491 Κοιτάξτε Δεδομένα
Νορβηγία NO 306 64 0 8926 Κοιτάξτε Δεδομένα

Περιήγηση σε όλες τις χώρες (64)

Παιχνίδια με το παρόμοιο SlotRank

SR(+/-) [i]Όνομα του κουλοχέρηΜέση θέση[i]Ποσότητα[i]
14277Tales of Mithrune Syn’s Fortune (Play'n Go) 151.00[47] / [0]
14278Pandastic Adventure (Play'n Go) 151.00[49] / [0]
14279Sidewinder DoubleMax (Reflex Gaming) 151.00[31] / [0]
14280King Arthur 10k Ways (Reel Play) 151.00[53] / [0]
14281Roca Riches Roulette (Switch Studios) 151.00[14] / [0]

Sidewinder DoubleMax Ιδιότητες

Προμηθευτής: Reflex Gaming
Κυκλοφορία: 2023-12-27 [ i ]
Μεγάλη ημερομηνία κυκλοφορίας: 2024-01-11
Είδος: Βίντεο Κουλοχέρηδες
RTP: 95.5% Ευρή του RTP!
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Hit Rate: N/A
Νίκη: x5000.00
Kατώτατο στοίχημα $, €, £: 0.2
Μέγιστο στοίχημα $, €, £: 100
Διάταξη: 5-3
Betways: 20
Χαρακτηριστικά: Doublemax, Respins, Αγριος, Επεκτεινόμενο Μπαλαντέρ Με Επαναληπτικές Περιστροφές, Εύρος RTP, Πολλαπλασιαστής, Στοίχημα Μπόνους, Τζόγος, Τυχαία Μπαλαντέρ / Πρόσθετα Μπαλαντέρ, Τυχαίος Πολλαπλασιαστής, Χαρακτηριστικό Αγοράς, Χαρακτηριστικό: Τυχαία Ανταμοιβή
Θέμα: Αστραπή, Βιολέτα, Δαμάσκηνο, Καρπός, Κεράσι, Κλασικό Στυλ, Μπλε, Πορτοκάλι
Οι υπόλοιπες ετικέτες : N/A
Τεχνολογία: JS, HTML5
Μέγεθος Παιχνιδιού: 75.3 MB
Τελευταία ενημερώσεις: 2024-01-06

Στατιστικά παιχνιδιού. Sidewinder DoubleMax επί Reflex Gaming

Ποσότητα καζίνων

Μέσος όρος Θέση στο Λόμπι

Sidewinder DoubleMax Υπολογισμός SlotRank

SlotRank table Πατήστε για λεπτ.

Λίστα καζίνο όπου μπορείτε να βρείτε Sidewinder DoubleMax

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Νέα καζίνο

GG.Bet GR

Up to $4500 + 275 FS

Συνέχισε να παίζεις GG.Bet?

Λάβετε μπόνους

Kinbet Casino GR

Μέχρι και €3000 + 350 FS + 1 Bonus Crab

Συνέχισε να παίζεις Kinbet Casino?

Λάβετε μπόνους

Wildzy GR

Μέχρι και €10000

Συνέχισε να παίζεις Wildzy?

Λάβετε μπόνους

WildRobin Casino GR

100% μέχρι και €500 + 200 FS + 1 Bonus Crab

Συνέχισε να παίζεις WildRobin Casino?

Λάβετε μπόνους

Merlin Casino GR

Up to $800 + 300 FS

Συνέχισε να παίζεις Merlin Casino?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 49

Φόρτωσε περισσότερα

ajax loader