Caramelo Dog: Lucky Run Free Social Tournament by Evoplay

Tramp Day - Κριτική, Παιχνίδι Επίδειξης, Καζίνο, Μπόνους

Βαθμολογίες χρηστών: 6.5/10 (2 Βαθμολογίες)

Προμηθευτής:BGAMING
RTP 🔗: 97.17% Ευρή του RTP!
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Νίκη: x5000.00
Betways: N/A
Κυκλοφορία: 2023-11-16
SlotRank: 7446
Όλες οι ιδιότητες >

GR
Ελλάδα. Τα καζίνο, στα οποία μπορείτε να παίξετε στο Tramp Day

Σαρώσαμε 148 καλύτερα διαδικτυακά καζίνο στο Ελλάδα και βρήκαμε Tramp Day σε 110 από αυτά. Στην παρακάτω λίστα, θα βρείτε τα καζίνο που διαθέτουν τον κουλοχέρη Tramp Day και δέχονται παίκτες από Ελλάδα.

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Δεν υπάρχει κατάθεση

  • Νέα καζίνο

Wolf.io GR

Μέχρι και €10000 + 300 FS

Συνέχισε να παίζεις Wolf.io?

Λάβετε μπόνους

Lussurio GR

Μέχρι και €3400 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις Lussurio?

Λάβετε μπόνους

iWildcasino GR

Μέχρι και €4000 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις iWildcasino?

Λάβετε μπόνους

Snatch Casino GR

Μέχρι και €4000 + 325 FS

Συνέχισε να παίζεις Snatch Casino?

Λάβετε μπόνους

Ybets GR

Μέχρι και €8000 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις Ybets?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 110

Φόρτωσε περισσότερα

Tramp Day ριτική παιχνιδιού

Συλλογή βίντεο και εικόνων

Οθόνη1. Tramp Day Κουλοχέρης
Οθόνη1
Οθόνη2. Tramp Day Κουλοχέρης
Οθόνη2
Οθόνη3. Tramp Day Κουλοχέρης
Οθόνη3

Σχόλια (0)

Δεν υπάρχουν σχόλια μέχρι τώρα, υποβάλετε τη φόρμα για να γράψετε το πρώτο!

Tramp Day
έχει τα εύρη RTP!

ΛΙΣΤΑ ΕΛΕΓΧΟΥ

Χώρες που Σαρώθηκαν

Ελλάδα

Ελλάδα. Tramp Day διαθέσιμο σε 110 από 148 σαρωμένα καζίνο. Συνολικά, έχουμε σαρώσει καζίνο σε 109 διαφορετικές αγορές. Το Tramp Day είναι διαθέσιμο σε 74 χώρες. Οι αγορές με την υψηλότερη ποσότητα των καζίνο είναι: CA, NZ, NO, AT

Χώρα Σαρωμένο [i] Με το Παιχνίδι [i] Στο λόμπι [i] SlotRank [i] Δράση
Καναδάς CA 473 211 0 2873 Κοιτάξτε Δεδομένα
Νέα Ζηλανδία NZ 292 134 0 4553 Κοιτάξτε Δεδομένα
Νορβηγία NO 307 121 0 8235 Κοιτάξτε Δεδομένα
Αυστρία AT 248 119 0 3794 Κοιτάξτε Δεδομένα

Περιήγηση σε όλες τις χώρες (74)

Παιχνίδια με το παρόμοιο SlotRank

SR(+/-) [i]Όνομα του κουλοχέρηΜέση θέση[i]Ποσότητα[i]
7444+1Friducha (Triple Cherry) 151.00[20] / [0]
7445+1Ultra Disco (Platipus) 151.00[55] / [0]
7446+1Tramp Day (BGAMING) 151.00[85] / [0]
7447+1Galaxy Guardian (Spadegaming) 151.00[38] / [0]
7448+1Power of Rome (Booming Games) 151.00[66] / [0]
Το παιχνίδι είναι κρύο
Το παιχνίδι είναι κρύο

Παιχνίδι RTP: 97.17%

SRP [ i ] : 96.92%

RTP -0.25%

Για τις τελευταίες 4 ώρες:

Περιστροφές: 71 368

Στοιχήματα (EUR): 66 114€

Κέρδη (EUR): 57 711€

Προμηθευτής δεδομένων:

Playzilla Πηγαίνετε στο καζίνο

Tramp Day Ιδιότητες

Προμηθευτής: BGAMING
Κυκλοφορία: 2023-11-16
Είδος: Βίντεο Κουλοχέρηδες
RTP: 97.17% Ευρή του RTP!
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Hit Rate: 2.96
Νίκη: x5000.00
Kατώτατο στοίχημα $, €, £: 0.2
Μέγιστο στοίχημα $, €, £: 50
Διάταξη: 6-5
Betways: N/A
Χαρακτηριστικά: Free Spins, Εύρος RTP, Πληρώστε Οπουδήποτε, Πολλαπλασιαστής, Πολλαπλασιαστής Free Spins, Πρόσθετες Δωρεάν Περιστροφές, Στοίχημα Μπόνους, Συλλογή Συμβόλων (Ενέργεια), Σύμβολα Scatter, Τυχαίος Πολλαπλασιαστής, Χαρακτηριστικό Αγοράς
Θέμα: Αλκοόλ, Πίτσα, Χρήματα
Οι υπόλοιπες ετικέτες : N/A
Τεχνολογία: JS, HTML5
Μέγεθος Παιχνιδιού: 10.1 MB
Τελευταία ενημερώσεις: 2024-07-05

Στατιστικά παιχνιδιού. Tramp Day επί BGAMING

Ποσότητα καζίνων

Μέσος όρος Θέση στο Λόμπι

Tramp Day Υπολογισμός SlotRank

SlotRank table Πατήστε για λεπτ.

Λίστα καζίνο όπου μπορείτε να βρείτε Tramp Day

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Free spins

  • Νέα καζίνο

Wolf.io GR

Μέχρι και €10000 + 300 FS

Συνέχισε να παίζεις Wolf.io?

Λάβετε μπόνους

Lussurio GR

Μέχρι και €3400 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις Lussurio?

Λάβετε μπόνους

iWildcasino GR

Μέχρι και €4000 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις iWildcasino?

Λάβετε μπόνους

Snatch Casino GR

Μέχρι και €4000 + 325 FS

Συνέχισε να παίζεις Snatch Casino?

Λάβετε μπόνους

Ybets GR

Μέχρι και €8000 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις Ybets?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 110

Φόρτωσε περισσότερα

ajax loader