Caramelo Dog: Lucky Run Free Social Tournament by Evoplay

Book of Safari

Βαθμολογίες χρηστών: 8.0/10 (1 Βαθμολογίες)

Προμηθευτής:Advant Play
RTP 🔗: 97.05%
Μεταβλητότητα: Med-Υψηλή
Νίκη: x25065.00
Betways: 10
Κυκλοφορία: 2026-07-02
SlotRank: N/A
Όλες οι ιδιότητες >

GR
Ελλάδα. Τα καζίνο, στα οποία μπορείτε να παίξετε στο Book of Safari

Σαρώσαμε 148 καλύτερα διαδικτυακά καζίνο στο Ελλάδα και βρήκαμε Book of Safari σε 6 από αυτά. Στην παρακάτω λίστα, θα βρείτε τα καζίνο που διαθέτουν τον κουλοχέρη Book of Safari και δέχονται παίκτες από Ελλάδα.

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Δεν υπάρχει κατάθεση

  • Νέα καζίνο

Slotoro GR

Μέχρι και €2500 + 250 FS

Συνέχισε να παίζεις Slotoro?

Λάβετε μπόνους

Yep Casino GR

Μέχρι και €3000 + 300 FS

Συνέχισε να παίζεις Yep Casino?

Λάβετε μπόνους

HitNSpin Casino GR

Μέχρι και €1500 + 250 FS

Συνέχισε να παίζεις HitNSpin Casino?

Λάβετε μπόνους

Betandyou Casino GR

Μέχρι και €1500 + 150 FS

Συνέχισε να παίζεις Betandyou Casino?

Λάβετε μπόνους

Book of Safari ριτική παιχνιδιού

Συλλογή βίντεο και εικόνων

Οθόνη1. Book of Safari Κουλοχέρης
Οθόνη1
Οθόνη2. Book of Safari Κουλοχέρης
Οθόνη2
Οθόνη3. Book of Safari Κουλοχέρης
Οθόνη3

Σχόλια (0)

Δεν υπάρχουν σχόλια μέχρι τώρα, υποβάλετε τη φόρμα για να γράψετε το πρώτο!

Χώρες που Σαρώθηκαν

Ελλάδα

Λυπούμαστε, το Book of Safari δεν είναι διαθέσιμο για αυτήν την αγορά. Συνολικά, σαρώσαμε καζίνο με 109 σε διάφορες αγορές. Το Book of Safari είναι διαθέσιμο σε 51 χώρες. Οι αγορές με τον μεγαλύτερο αριθμό καζίνο είναι: BD, EG, IN, KE

Χώρα Σαρωμένο [i] Με το Παιχνίδι [i] Στο λόμπι [i] SlotRank [i] Δράση
Μπανγκλαντές BD 55 10 0 19879 Κοιτάξτε Δεδομένα
Αίγυπτος EG 17 9 0 15539 Κοιτάξτε Δεδομένα
Ινδία IN 133 8 0 22539 Κοιτάξτε Δεδομένα
Κενύα KE 15 7 0 12598 Κοιτάξτε Δεδομένα

Περιήγηση σε όλες τις χώρες (51)

Book of Safari Ιδιότητες

Προμηθευτής: Advant Play
Κυκλοφορία: 2026-07-02
Είδος: Βίντεο Κουλοχέρηδες
RTP: 97.05%
Μεταβλητότητα: Med-Υψηλή
Hit Rate: N/A
Νίκη: x25065.00
Kατώτατο στοίχημα $, €, £: 0.1
Μέγιστο στοίχημα $, €, £: 10
Διάταξη: 5-3
Betways: 10
Χαρακτηριστικά: Free Spins, Μηχανισμός Book Of ..., Πολλαπλασιαστής, Πρόσθετες Δωρεάν Περιστροφές, Στοίχημα Μπόνους, Σύμβολα Scatter, Σύμβολα Επέκτασης, Τυχαίος Πολλαπλασιαστής, Χαρακτηριστικό Αγοράς
Θέμα: Αφρική, Βιβλίο, Ελέφαντας, Ζέβρα, Λιοντάρια, Περιπέτεια, Σαφάρι, Των Ζώων
Οι υπόλοιπες ετικέτες : N/A
Τεχνολογία: JS, HTML5
Μέγεθος Παιχνιδιού: 16.4 MB
Τελευταία ενημερώσεις: 2026-07-14

Λίστα καζίνο όπου μπορείτε να βρείτε Book of Safari

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Free spins

  • Νέα καζίνο

Slotoro GR

Μέχρι και €2500 + 250 FS

Συνέχισε να παίζεις Slotoro?

Λάβετε μπόνους

Yep Casino GR

Μέχρι και €3000 + 300 FS

Συνέχισε να παίζεις Yep Casino?

Λάβετε μπόνους

HitNSpin Casino GR

Μέχρι και €1500 + 250 FS

Συνέχισε να παίζεις HitNSpin Casino?

Λάβετε μπόνους

Betandyou Casino GR

Μέχρι και €1500 + 150 FS

Συνέχισε να παίζεις Betandyou Casino?

Λάβετε μπόνους

ajax loader