Caramelo Dog: Lucky Run Free Social Tournament by Evoplay

Coin Blaze

Βαθμολογίες χρηστών: 7.0/10 (1 Βαθμολογίες)

Προμηθευτής:Platipus
RTP 🔗: 96.07%
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Νίκη: x3243.00
Betways: N/A
Κυκλοφορία: 2025-06-05
SlotRank: 4092
Όλες οι ιδιότητες >

GR
Ελλάδα. Τα καζίνο, στα οποία μπορείτε να παίξετε στο Coin Blaze

Σαρώσαμε 149 καλύτερα διαδικτυακά καζίνο στο Ελλάδα και βρήκαμε Coin Blaze σε 78 από αυτά. Στην παρακάτω λίστα, θα βρείτε τα καζίνο που διαθέτουν τον κουλοχέρη Coin Blaze και δέχονται παίκτες από Ελλάδα.

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Δεν υπάρχει κατάθεση

  • Νέα καζίνο

Wolf.io GR

Μέχρι και €10000 + 300 FS

Συνέχισε να παίζεις Wolf.io?

Λάβετε μπόνους

Snatch Casino GR

Μέχρι και €4000 + 325 FS

Συνέχισε να παίζεις Snatch Casino?

Λάβετε μπόνους

Immerion Casino GR

Μέχρι και €4000 + 250 FS

Συνέχισε να παίζεις Immerion Casino?

Λάβετε μπόνους

Crowngreen GR

Μέχρι και €6000 + 250 FS

Συνέχισε να παίζεις Crowngreen?

Λάβετε μπόνους

GG.Bet GR

Up to $4500 + 275 FS

Συνέχισε να παίζεις GG.Bet?

Λάβετε μπόνους

Kinbet Casino GR

Μέχρι και €3000 + 350 FS + 1 Bonus Crab

Συνέχισε να παίζεις Kinbet Casino?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 78

Φόρτωσε περισσότερα

Coin Blaze ριτική παιχνιδιού

Συλλογή βίντεο και εικόνων

Οθόνη1. Coin Blaze Κουλοχέρης
Οθόνη1
Οθόνη2. Coin Blaze Κουλοχέρης
Οθόνη2
Οθόνη3. Coin Blaze Κουλοχέρης
Οθόνη3

Σχόλια (0)

Δεν υπάρχουν σχόλια μέχρι τώρα, υποβάλετε τη φόρμα για να γράψετε το πρώτο!

Χώρες που Σαρώθηκαν

Ελλάδα

Ελλάδα. Coin Blaze διαθέσιμο σε 78 από 149 σαρωμένα καζίνο. Συνολικά, έχουμε σαρώσει καζίνο σε 109 διαφορετικές αγορές. Το Coin Blaze είναι διαθέσιμο σε 70 χώρες. Οι αγορές με την υψηλότερη ποσότητα των καζίνο είναι: CA, NZ, NO, AT

Χώρα Σαρωμένο [i] Με το Παιχνίδι [i] Στο λόμπι [i] SlotRank [i] Δράση
Καναδάς CA 475 149 0 5663 Κοιτάξτε Δεδομένα
Νέα Ζηλανδία NZ 291 93 0 11107 Κοιτάξτε Δεδομένα
Νορβηγία NO 295 90 0 11669 Κοιτάξτε Δεδομένα
Αυστρία AT 248 90 0 8821 Κοιτάξτε Δεδομένα

Περιήγηση σε όλες τις χώρες (70)

Παιχνίδια με το παρόμοιο SlotRank

SR(+/-) [i]Όνομα του κουλοχέρηΜέση θέση[i]Ποσότητα[i]
4090Fortune Coins 2 (TaDa Gaming) 151.00[39] / [0]
4091Dino Drop (Pragmatic Play) 151.00[40] / [0]
4092Coin Blaze (Platipus) 151.00[60] / [0]
4093Loki Loot (BGAMING) 151.00[75] / [0]
4094Fire Stampede 2 (Pragmatic Play) 151.00[41] / [0]

Coin Blaze Ιδιότητες

Προμηθευτής: Platipus
Κυκλοφορία: 2025-06-05
Είδος: Βίντεο Κουλοχέρηδες
RTP: 96.07%
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Hit Rate: N/A
Νίκη: x3243.00
Kατώτατο στοίχημα $, €, £: 0.1
Μέγιστο στοίχημα $, €, £: 100
Διάταξη: 3-3
Betways: N/A
Χαρακτηριστικά: Αυτοκόλλητα σύμβολα, Παιχνίδι Μπόνους, Πρόσθετο Σύμβολο, Σταθερά Τζακπότ, Συλλέκτης Μετρητών, Συλλογή Συμβόλων (Ενέργεια), Σύμβολα Μπόνους, Σύμβολο Μυστηρίου, Χαρακτηριστικό Αγοράς, Χαρακτηριστικό: Σύμβολα Αντικατάστασης
Θέμα: Ανατολίτικο, Ασιατικό, Γιν Γιανγκ, Κίνα, Κινέζοι Δράκοι, Νομίσματα, Το Κόκκινο, Φωτιά, Χρυσό Χρώμα, Χρυσός
Οι υπόλοιπες ετικέτες : N/A
Τεχνολογία: JS, HTML5
Μέγεθος Παιχνιδιού: 9.7 MB
Τελευταία ενημερώσεις: 2026-02-23

Στατιστικά παιχνιδιού. Coin Blaze επί Platipus

Ποσότητα καζίνων

Μέσος όρος Θέση στο Λόμπι

Coin Blaze Υπολογισμός SlotRank

SlotRank table Πατήστε για λεπτ.

Λίστα καζίνο όπου μπορείτε να βρείτε Coin Blaze

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Free spins

  • Νέα καζίνο

Wolf.io GR

Μέχρι και €10000 + 300 FS

Συνέχισε να παίζεις Wolf.io?

Λάβετε μπόνους

Snatch Casino GR

Μέχρι και €4000 + 325 FS

Συνέχισε να παίζεις Snatch Casino?

Λάβετε μπόνους

Immerion Casino GR

Μέχρι και €4000 + 250 FS

Συνέχισε να παίζεις Immerion Casino?

Λάβετε μπόνους

Crowngreen GR

Μέχρι και €6000 + 250 FS

Συνέχισε να παίζεις Crowngreen?

Λάβετε μπόνους

GG.Bet GR

Up to $4500 + 275 FS

Συνέχισε να παίζεις GG.Bet?

Λάβετε μπόνους

Kinbet Casino GR

Μέχρι και €3000 + 350 FS + 1 Bonus Crab

Συνέχισε να παίζεις Kinbet Casino?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 78

Φόρτωσε περισσότερα

ajax loader