Caramelo Dog: Lucky Run Free Social Tournament by Evoplay

Freaky Workshop

Επισκεφθείτε Wolf.io
Η διαθεσιμότητα του Freaky Workshop στο Wolf.io δεν έχει επιβεβαιωθεί 🤷

Το παιχνίδι επίδειξης δεν είναι διαθέσιμο για την τρέχουσα στιγμή!

🐔🧭 Παίξε το Pirate Route 🏴‍☠️🏝️

Βαθμολογίες χρηστών: 8.0/10 (1 Βαθμολογίες)

Προμηθευτής:Hotdog Gaming
RTP 🔗: 96.57%
Μεταβλητότητα: Med-Υψηλή
Νίκη: x12000.00
Betways: N/A
Κυκλοφορία: 2025-05-06
SlotRank: N/A
Όλες οι ιδιότητες >

GR
Ελλάδα. Τα καζίνο, στα οποία μπορείτε να παίξετε στο Freaky Workshop

Έχουμε σαρώσει 148 καλύτερα διαδικτυακά καζίνο στο Ελλάδα και δεν βρήκαμε Freaky Workshop σε κανένα από αυτά αυτήν τη στιγμή.

Ωστόσο, μη διστάσετε να ελέγξετε τα καζίνο όπου είναι διαθέσιμα άλλα παιχνίδια από το Hotdog Gaming :

  • Τα καλύτερα καζίνο

Wolf.io GR

Μέχρι και €10000 + 300 FS

Συνέχισε να παίζεις Wolf.io?

Λάβετε μπόνους

Hugo Casino GR

Up to $3450 + 275 FS

Συνέχισε να παίζεις Hugo Casino?

Λάβετε μπόνους

Wazbee Casino GR

Μέχρι και €2000 + 200 FS

Συνέχισε να παίζεις Wazbee Casino?

Λάβετε μπόνους

LEON GR

Μέχρι και €60000 + 100 FS

Συνέχισε να παίζεις LEON?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 13

Φόρτωσε περισσότερα

Freaky Workshop ριτική παιχνιδιού

Συλλογή βίντεο και εικόνων

Οθόνη1. Freaky Workshop Κουλοχέρης
Οθόνη1
Οθόνη2. Freaky Workshop Κουλοχέρης
Οθόνη2
Οθόνη3. Freaky Workshop Κουλοχέρης
Οθόνη3

Σχόλια (0)

Δεν υπάρχουν σχόλια μέχρι τώρα, υποβάλετε τη φόρμα για να γράψετε το πρώτο!

Freaky Workshop Ιδιότητες

Προμηθευτής: Hotdog Gaming
Κυκλοφορία: 2025-05-06
Είδος: Βίντεο Κουλοχέρηδες
RTP: 96.57%
Μεταβλητότητα: Med-Υψηλή
Hit Rate: 5.05
Νίκη: x12000.00
Kατώτατο στοίχημα $, €, £: N/A
Μέγιστο στοίχημα $, €, £: N/A
Διάταξη: 4x3
Betways: N/A
Χαρακτηριστικά: Free Spins, Πολλαπλασιαστής, Σύμβολα Scatter, Τυχαίος Πολλαπλασιαστής
Θέμα: Βόμβες, Κοινουμενα Σχεδια, Νομίσματα
Οι υπόλοιπες ετικέτες : N/A
Τεχνολογία: JS, HTML5
Μέγεθος Παιχνιδιού: N/A MB
Τελευταία ενημερώσεις: 2026-05-01
  • Τα καλύτερα καζίνο

Wolf.io GR

Μέχρι και €10000 + 300 FS

Συνέχισε να παίζεις Wolf.io?

Λάβετε μπόνους

Hugo Casino GR

Up to $3450 + 275 FS

Συνέχισε να παίζεις Hugo Casino?

Λάβετε μπόνους

Wazbee Casino GR

Μέχρι και €2000 + 200 FS

Συνέχισε να παίζεις Wazbee Casino?

Λάβετε μπόνους

LEON GR

Μέχρι και €60000 + 100 FS

Συνέχισε να παίζεις LEON?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 13

Φόρτωσε περισσότερα

ajax loader