Caramelo Dog: Lucky Run Free Social Tournament by Evoplay

Rush Riches

Βαθμολογίες χρηστών: 6.0/10 (1 Βαθμολογίες)

Προμηθευτής:Evoplay
RTP 🔗: 96.11%
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Νίκη: x10000.00
Betways: 3125
Κυκλοφορία: 2025-04-14
SlotRank: 8637
Όλες οι ιδιότητες >

GR
Ελλάδα. Τα καζίνο, στα οποία μπορείτε να παίξετε στο Rush Riches

Σαρώσαμε 148 καλύτερα διαδικτυακά καζίνο στο Ελλάδα και βρήκαμε Rush Riches σε 95 από αυτά. Στην παρακάτω λίστα, θα βρείτε τα καζίνο που διαθέτουν τον κουλοχέρη Rush Riches και δέχονται παίκτες από Ελλάδα.

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Δεν υπάρχει κατάθεση

  • Νέα καζίνο

Wolf.io GR

Μέχρι και €10000 + 300 FS

Συνέχισε να παίζεις Wolf.io?

Λάβετε μπόνους

Ybets GR

Μέχρι και €8000 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις Ybets?

Λάβετε μπόνους

Immerion Casino GR

Μέχρι και €4000 + 250 FS

Συνέχισε να παίζεις Immerion Casino?

Λάβετε μπόνους

GG.Bet GR

Up to $4500 + 275 FS

Συνέχισε να παίζεις GG.Bet?

Λάβετε μπόνους

Kinbet Casino GR

Μέχρι και €3000 + 350 FS + 1 Bonus Crab

Συνέχισε να παίζεις Kinbet Casino?

Λάβετε μπόνους

20 Bet GR

Μέχρι και €220 + 170 FS

Συνέχισε να παίζεις 20 Bet?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 95

Φόρτωσε περισσότερα

Rush Riches ριτική παιχνιδιού

Συλλογή βίντεο και εικόνων

Οθόνη1. Rush Riches Κουλοχέρης
Οθόνη1
Οθόνη2. Rush Riches Κουλοχέρης
Οθόνη2
Οθόνη3. Rush Riches Κουλοχέρης
Οθόνη3

Σχόλια (0)

Δεν υπάρχουν σχόλια μέχρι τώρα, υποβάλετε τη φόρμα για να γράψετε το πρώτο!

Χώρες που Σαρώθηκαν

Ελλάδα

Ελλάδα. Rush Riches διαθέσιμο σε 95 από 148 σαρωμένα καζίνο. Συνολικά, έχουμε σαρώσει καζίνο σε 109 διαφορετικές αγορές. Το Rush Riches είναι διαθέσιμο σε 70 χώρες. Οι αγορές με την υψηλότερη ποσότητα των καζίνο είναι: CA, NO, NZ, AT

Χώρα Σαρωμένο [i] Με το Παιχνίδι [i] Στο λόμπι [i] SlotRank [i] Δράση
Καναδάς CA 473 119 0 7836 Κοιτάξτε Δεδομένα
Νορβηγία NO 306 97 0 10797 Κοιτάξτε Δεδομένα
Νέα Ζηλανδία NZ 293 97 0 7922 Κοιτάξτε Δεδομένα
Αυστρία AT 249 96 0 7114 Κοιτάξτε Δεδομένα

Περιήγηση σε όλες τις χώρες (70)

Παιχνίδια με το παρόμοιο SlotRank

SR(+/-) [i]Όνομα του κουλοχέρηΜέση θέση[i]Ποσότητα[i]
8635Crazy 777 (TaDa Gaming) (TaDa Gaming) 151.00[13] / [0]
8636Oops (Shady Lady) 151.00[56] / [0]
8637Rush Riches (Evoplay) 151.00[74] / [0]
8638Mystery Bats (Backseat Gaming) 151.00[35] / [0]
8639Majestic Lemur (Spinomenal) 151.00[48] / [0]

Rush Riches Ιδιότητες

Προμηθευτής: Evoplay
Κυκλοφορία: 2025-04-14
Είδος: Βίντεο Κουλοχέρηδες
RTP: 96.11%
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Hit Rate: 19.56
Νίκη: x10000.00
Kατώτατο στοίχημα $, €, £: 0.1
Μέγιστο στοίχημα $, €, £: 75
Διάταξη: 5-5
Betways: 3125
Χαρακτηριστικά: Free Spins, Αγριος, Καταρράκτη, Πρόσθετες Δωρεάν Περιστροφές, Στοίχημα Μπόνους, Σύμβολα Scatter, Χαρακτηριστικό Αγοράς, Χιονοστιβάδα
Θέμα: Αγρια Δύση, Βράχος, Εξόρυξη, Θησαυροί, Περιπέτεια, Σφυρί
Οι υπόλοιπες ετικέτες : N/A
Τεχνολογία: JS, HTML5
Μέγεθος Παιχνιδιού: 28.8 MB
Τελευταία ενημερώσεις: 2025-04-14

Στατιστικά παιχνιδιού. Rush Riches επί Evoplay

Ποσότητα καζίνων

Μέσος όρος Θέση στο Λόμπι

Rush Riches Υπολογισμός SlotRank

SlotRank table Πατήστε για λεπτ.

Λίστα καζίνο όπου μπορείτε να βρείτε Rush Riches

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Free spins

  • Νέα καζίνο

Wolf.io GR

Μέχρι και €10000 + 300 FS

Συνέχισε να παίζεις Wolf.io?

Λάβετε μπόνους

Ybets GR

Μέχρι και €8000 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις Ybets?

Λάβετε μπόνους

Immerion Casino GR

Μέχρι και €4000 + 250 FS

Συνέχισε να παίζεις Immerion Casino?

Λάβετε μπόνους

GG.Bet GR

Up to $4500 + 275 FS

Συνέχισε να παίζεις GG.Bet?

Λάβετε μπόνους

Kinbet Casino GR

Μέχρι και €3000 + 350 FS + 1 Bonus Crab

Συνέχισε να παίζεις Kinbet Casino?

Λάβετε μπόνους

20 Bet GR

Μέχρι και €220 + 170 FS

Συνέχισε να παίζεις 20 Bet?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 95

Φόρτωσε περισσότερα

ajax loader